Rozpoczęcie roku szkolnego 2017-2018

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że inauguracja nowego roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się w JFTC NATO dnia 4 września 2017 roku o godzinie:

10.00 PYP (Grade 0-5)
12.00 MYP plus DP (Grade 6-12)

Wszyscy rodzice zainteresowani wzięciem udziału w inauguracji proszeni są o potwierdzenie na szkolnego e-maila isob@ukw.edu.pl.
Osoby, które przyjadą na uroczystość samochodem do JFTC proszeni są o skorzystanie z wejścia od ulicy Eugeniusza Połtyna i zaparkowanie na zewnętrznym parkingu przy JFTC. Natomiast osoby wybierające się do jednostki na pieszo proszone są o korzystanie z wejścia od ulicy Szubińskiej.

Po oficjalnej części inauguracji zostaną Państwo poproszeni o udanie się do szkoły na spotkanie z wychowawcami.
Tego dnia nie będzie zajęć lekcyjnych oraz wydawanych obiadów, świetlica również będzie nieczynna.

Prosimy o zapoznanie się z programem imprezy:

1. Oda do Radości
  2. Powitanie przez Samorząd Studencki
  3. Powitanie przez przestawiciela JFTC
  4. Powitanie przez przedstawiciela Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz przez Panią Dyrektor ISoB
  5. Przyjęcie nowych uczniów do społeczności szkolnej.
  6. Zakończenie uroczystości przez Samorząd Studencki.

Podczas uroczystości nowi uczniowie zostaną poproszeni o złożenie ślubowania i będą musieli powiedzieć: "I swear".
Proszę pamiętać, że oficjalnym językiem podczas ceremonii będzie język angielski.

Nowe dzieci będą proszone o wypowiedzenie słów " I SWEAR", co jest pogrubione w tekście.

Being aware of the rights and duties of the International School of Bydgoszcz as well as the responsibilities of a member of a school community, I hereby solemnly swear:

I will seek the truth, the fundament of all science (I SWEAR)
I will gain lasting knowledge and abilities (I SWEAR)
I will uphold the norms, social standards and traditions of the school (I SWEAR)
I will cultivate the good name of our school and the honour of its students (I SWEAR)

W załączniku znajduje się mapka , okazująca jak dojechać do JFTC.

Z poważaniem,
ISOB TEAM