Rada Rodziców i Nauczycieli

Rada Rodziców w International School of Bydgoszcz

Chcielibyśmy powitać Państwa na stronie Rady Rodziców International School of Bydgoszcz. Rada Rodziców pozostaje w ściślej współpracy z administracją szkoły, w celu bezpośredniego przepływu informacji między szkołą i społecznością rodziców.
Rada Rodziców zachęca wszystkich rodziców do wzięcia udziału w spotkaniach Rady, by omówić  sprawy bezpośrednio i pośrednio związane z życiem szkoły.
Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące placówki, proszę niezwłocznie skontaktować się z reprezentantami Rady Rodziców.



Statutowe zadania Rady Rodziców

  1. Członkami Rady Rodziców mogą zostać rodzice dzieci uczęszczających do International School of Bydgoszcz.
  2. Zasady wyboru i funkcjonowania Rady Rodziców zostają stanowione, regulowane i akceptowane przez rodziców.
  3. Reprezentant Rady Rodziców jest wybierany z ogółu rodziców dzieci uczęszczających do International School of Bydgoszcz.
  4. Rada Rodziców może uczestniczyć w spotkaniach organizowanych przez Radę Programową i Dyrekcję Szkoły.
  5. Rada Rodziców może wnioskować o spotkanie z Dyrekcją Szkoły lub Radą Programową.
  6. Rada Rodziców może wnosić propozycje dotyczące szkoły, edukacji i opieki.
  7. Rada Rodziców może prezentować wnioski i opinie dotyczące wszystkich spraw szkoły
  • Asystowanie w zajeciach w szczegolnych przypadkach,
  • Wsparcie dla uczniów, którzy potrzebują pomocy,
  • Wspoltworzenie i wspolzarzadzanie szkola,
  • Przygotowanie szkolnych uroczystości,
  • Zwrócenie uwagi na wizerunek szkoły w środowisku lokalnym i międzynarodowym.

 

Reprezentanci Rady Rodziców 2016/2017

 

Przewodniczący Karolina Wendyńska
Zastępca przewodniczącego Helmut Ament
Skarbnik Georgios Kyriakidis
Sekretarz Olga Bos

 

Trójki klasowe

 Grade 0 1. Ilie Ionela
2. Pavel Shumarov
3. Courtial Laure-Helene
 Grade 1 1. Zsuzsanna Puspan
2. Sylwia Suska-Obidowska
3. Magdalena Bruś
 Grade 2A 1. Karolina Wendyńska
2. Magdalena Dunajewska
3. Paulina Gacek
 Grade 2B 1. Dorota Stettler
2. Jacqueline Zelaya
3. Angelina Mosur-Galicka
 Grade 3A 1. Eliza Pawłowska
2. Joanna Dobrowolska
3. Marcin Tomczak
 Grade 3B 1. Edyta Palka
2. Bożena Topczewska
3. Zoltan Sashalmi
 Grade 4 1. Katarzyna Jankowska
2. Edyta Zdanowicz
3. Edyta Palka
 Grade 5 1. Karolina Burchardt
2. Katarzyna Świstun
3. Elżbieta Krug
 Grade 6 1. Goran Pijetlovic
2. Marcin Dunajewski
3. Anna Gmys
 Grade 7 1. Olga Bos
2. Aleksandra Stajszczak
3. Agnieszka Kubiak
 Grade 8 1. Paramjeet Singh Karir
2. Jens Werner
3. Georgi Krastev
 Grade 9 1. Emmanuel Gerard
2. Tomasz Duczmal
3. Łukasz Drewa
 Grade 10 1. Petra Rueffert-Ament
2. Mariola Weber
3. Monika Stachowicz-Niewiadomska
 Grade 11 1. Georgios Kyriakidis
2. Thomas Panagis
3. Gultekin Arabaci
 Grade 12 1. Helmut Ament
2. Helge Westlye
3. Arletta Jakobsen
Załączniki:
Pobierz plik (Appendix A.pdf)Appendix A.pdf[ ]418 kB
Pobierz plik (Parents Association.pdf)Parents Association.pdf[ ]531 kB