Kolejny rekord!

Drodzy Rodzice,
 
Dziękujemy bardzo za ogromne wsparcie, które otrzymaliśmy od Państwa podczas organizacji i samej imprezy na ul. Jatki. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Karoliny Wendyńskiej, która całą akcję zorganizowała i osobiście w niej całą sobotę uczestniczyła.  
Jesteśmy wdzięczni wszystkim rodzicom, nauczycielom i uczniom, którzy aktywnie uczestniczyli w tej imprezie oraz tym, którzy przygotowali przepyszne ciasta, słodkości i inne dania. 
Z dumą informujemy, że zebraliśmy 3.400 zł, które zostaną przeznaczone na misję edukacyjną dla dzieci w Albanii z obszarów pokonfliktowych
Za wszystko jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że udzieliło się Państwu również poczucie przynależności do wyjątkowej społeczności szkolnej.
 
Imisława Górska
The Principal
International School of Bydgoszcz 

Wigilia 2016

Drodzy Rodzice,
 
Chcielibyśmy poinformować, że Christmas party odbędzie się w siedzibie JFTC 22-go grudnia w godzinach 10 -12. Jeśli chcieliby Państwo przyjść w towarzystwie kogoś z rodziny, proszę poinformować o tym p. Julię, gdyż musimy tą informację przekazać do JFTC. Proszę mieć tez na uwadze, ze świetlica tego dnia jest nieczynna.
Przerwa świąteczna trwa od 23-go grudnia do 6-go stycznia 2017.
Bylibyśmy wdzięczni za pomoc w przygotowaniu narodowych tradycyjnych potraw na "wigilijny stół" w ten dzień. Z góry bardzo serdecznie dziękujemy.
 
W związku z przygotowaniem przedstawienia świątecznego prosimy o jak najszybsze poinformowanie o ewentualnej nieobecności dziecka tego dnia.
 
Życzymy Państwu wszystkiego dobrego i do zobaczenia na Christmas party,
ISoB Team
 

WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA SZKOLNEJ WITRYNY!!!

Z powodu niedawnego włamania i zakażenia szkolnej witryny internetowej, niektóre strony są niedostępne lub mogą wyświetlać błędy.

Dokładamy wszelkich starań by jak najszybciej przywrócić witrynę do pełnej funkcjonalności. Przepraszamy za utrudnienia.

Jarmark świąteczny 2016

Drodzy Rodzice,
 
Chcielibyśmy przekazać Państwu więcej szczegółów dotyczących jarmarku, w którym szkoła będzie brała udział w tą sobotę, tzn. 10.12.2016.
Bardzo będzie nam miło, jak nas Państwo wesprą i dołączą do nas w tym dniu, w miarę oczywiście swoich możliwości. Dlatego też prosimy o upieczenie ciasta, ciastek lub ewentualnie przygotowanie innych słodkości. Jeżeli mogą coś Państwo przygotować , to będziemy wdzięczni za dostarczenie tego w sobotę na ul. Jatki ok. godz. 12.00, ewentualnie mogą to Państwo dostarczyć do szkoły w piątek. Jeżeli ktoś z Państwa może nam pomóc przy organizowaniu stoiska, również przyjmiemy to z wdzięcznością. 
Impreza na ul. Jatki odbywać się będzie w sobotę w godz. 12-18.
Chcielibyśmy podziękować tym wszystkim rodzicom, którzy już wyrazili swoje zaangażowanie i wsparcie i zaoferowali swoją pomoc. Czytaj więcej...
Pieniądze zebrane w ten sposób chcielibyśmy przeznaczyć na cel dobroczynny: na misje edukacyjną dla dzieci w Albanii z obszarów pokonfliktowych.
 
Do zobaczenia na ul. Jatki!
ISoB Team

Pomoc dla schroniska dla zwierząt

Prosimy zapoznać się z informacjami na plakacie:

Czytaj więcej...