Nowy nauczyciel mianowany w ISOB

Instytut Pedagogiki Galeria Instytutu Pedagogiki JM Rektor wręczył akt mianowania na stopień nauczyciela mianowanego
JM REKTOR WRĘCZYŁ AKT MIANOWANIA NA STOPIEŃ NAUCZYCIELA MIANOWANEGO

JM Rektor prof. dr hab. Jacek Woźny w dniu 17 października wręczył akt mianowania na stopień nauczyciela mianowanego pani mgr Katarzynie Martens z Zespołu Szkół Ogólnokształcących "International School of Bydgoszcz".
Pani Katarzyna Martens jest nauczycielem matematyki w ISoB, przygotowuje rozprawę doktorską pt. „Ocena efektywności kształcenia szkolnictwa międzynarodowego w Polsce”. Stworzyła autorski program dla przedmiotu matematyka w pięcioletnim programie MYP, który był i jest wykorzystywany przez pozostałych nauczycieli matematyki pracujących w ISoB. Prezentacja dorobku zawodowego mgr Katarzyny Martens pokazała, że posiada ona umiejętność uwzględniania w pracy potrzeb rozwojowych uczniów, problematyki środowiska lokalnego, kulturowego oraz współczesnych problemów społecznych i cywilizacyjnych. Komisja składająca się z ekspertów przedmiotowych, przedstawiciela kuratorium, dyrektora szkoły, pod przewodnictwem prof. dr hab. Ewy Filipiak (z up. JM Rektora przedstawiciela organu prowadzącego Zespół Szkół Ogólnokształcących "International School of Bydgoszcz") przyjęła egzamin i w pełni rekomendowała jej wniosek na stopień nauczyciela mianowanego.

Galeria

Tymczasowy plan zajęć ważny od 13.11.2017

Prosimy zapoznać się z tymczasowym planem zajęć, obowiązującym od wtorku 13.11.2017.

Załączniki:
Pobierz plik (Timetable_13112017.pdf)Timetable_13112017.pdf[ ]253 kB

Kolejny rekord!

Drodzy Rodzice,
 
Dziękujemy bardzo za ogromne wsparcie, które otrzymaliśmy od Państwa podczas organizacji i samej imprezy na ul. Jatki. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Karoliny Wendyńskiej, która całą akcję zorganizowała i osobiście w niej całą sobotę uczestniczyła.  
Jesteśmy wdzięczni wszystkim rodzicom, nauczycielom i uczniom, którzy aktywnie uczestniczyli w tej imprezie oraz tym, którzy przygotowali przepyszne ciasta, słodkości i inne dania. 
Z dumą informujemy, że zebraliśmy 3.400 zł, które zostaną przeznaczone na misję edukacyjną dla dzieci w Albanii z obszarów pokonfliktowych
Za wszystko jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że udzieliło się Państwu również poczucie przynależności do wyjątkowej społeczności szkolnej.
 
Imisława Górska
The Principal
International School of Bydgoszcz 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017-2018

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że inauguracja nowego roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się w JFTC NATO dnia 4 września 2017 roku o godzinie:

10.00 PYP (Grade 0-5)
12.00 MYP plus DP (Grade 6-12)

Wszyscy rodzice zainteresowani wzięciem udziału w inauguracji proszeni są o potwierdzenie na szkolnego e-maila isob@ukw.edu.pl.
Osoby, które przyjadą na uroczystość samochodem do JFTC proszeni są o skorzystanie z wejścia od ulicy Eugeniusza Połtyna i zaparkowanie na zewnętrznym parkingu przy JFTC. Natomiast osoby wybierające się do jednostki na pieszo proszone są o korzystanie z wejścia od ulicy Szubińskiej.

Po oficjalnej części inauguracji zostaną Państwo poproszeni o udanie się do szkoły na spotkanie z wychowawcami.
Tego dnia nie będzie zajęć lekcyjnych oraz wydawanych obiadów, świetlica również będzie nieczynna.


Prosimy o zapoznanie się z programem imprezy:

  1. Oda do Radości
  2. Powitanie przez Samorząd Studencki
  3. Powitanie przez przestawiciela JFTC
  4. Powitanie przez przedstawiciela Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz przez Panią Dyrektor ISoB
  5. Przyjęcie nowych uczniów do społeczności szkolnej.
  6. Zakończenie uroczystości przez Samorząd Studencki.

Podczas uroczystości nowi uczniowie zostaną poproszeni o złożenie ślubowania i będą musieli powiedzieć: "I swear".
Proszę pamiętać, że oficjalnym językiem podczas ceremonii będzie język angielski.

Nowe dzieci będą proszone o wypowiedzenie słów " I SWEAR", co jest pogrubione w tekście.

Being aware of the rights and duties of the International School of Bydgoszcz as well as the responsibilities of a member of a school community, I hereby solemnly swear:

I will seek the truth, the fundament of all science (I SWEAR)
I will gain lasting knowledge and abilities (I SWEAR)
I will uphold the norms, social standards and traditions of the school (I SWEAR)
I will cultivate the good name of our school and the honour of its students (I SWEAR)

W załączniku znajduje się mapka , okazująca jak dojechać do JFTC.

Z poważaniem,
ISOB TEAM

Czytaj więcej...

Wigilia 2016

Drodzy Rodzice,
 
Chcielibyśmy poinformować, że Christmas party odbędzie się w siedzibie JFTC 22-go grudnia w godzinach 10 -12. Jeśli chcieliby Państwo przyjść w towarzystwie kogoś z rodziny, proszę poinformować o tym p. Julię, gdyż musimy tą informację przekazać do JFTC. Proszę mieć tez na uwadze, ze świetlica tego dnia jest nieczynna.
Przerwa świąteczna trwa od 23-go grudnia do 6-go stycznia 2017.
Bylibyśmy wdzięczni za pomoc w przygotowaniu narodowych tradycyjnych potraw na "wigilijny stół" w ten dzień. Z góry bardzo serdecznie dziękujemy.
 
W związku z przygotowaniem przedstawienia świątecznego prosimy o jak najszybsze poinformowanie o ewentualnej nieobecności dziecka tego dnia.
 
Życzymy Państwu wszystkiego dobrego i do zobaczenia na Christmas party,
ISoB Team